Excelent

Pronájem vozu s řidičem

Služba EXCELENT byla námi vytvořena jako adekvátní opatření, kterému předcházela stížnost našeho zahraničního klienta, který si stěžoval na nedostatečný komfort námi objednané osobní přepravy jeho obchodních partnerů. Protože jsme objednávanou osobní přepravu využívali i my sami, začali jsme zjišťovat, v čem spočívá náš největší problém. Pak jsme oslovily další klienty a zjistily jsme, že stejně jako mi neví, jaký přijede vůz, kdo ho bude řídit a kolik to bude stát. V rámci zkvalitnění našeho servisu pro klienty jsme začali uvažovat o poskytování vlastního řidiče s vozem, kterého jsme měli pouze pro potřeby našeho managementu. Zcela náhodně pak stejný klient řešil vlastní odvoz na letiště, nabídli jsme mu proto v rámci přátelských vztahů našeho řidiče a čekali na jeho odezvu. Díky jeho spokojenosti a následné další objednávky na přepravu obchodních partnerů z Vídně jsme se rozhodli tuto nabídku poskytnout i ostatním. Během několika měsíců jsme zjistili, že poptávka k využívání našeho řidiče i s vozem vzrostla. Dospěli jsme proto k názoru, že mnoho našich klientů nemá čas řídit svůj vlastní vůz a naše služba by jim zajistila potřebný komfort přepravy.

Tím jsme si určili cíl. Rozšířit naše služby a nabídnout všem našim klientům pronájem vozu s řidičem, tak aby klient dostal komplexní a komfortní servis, na který se může plně spolehnout. Z důvodu anonymního servisu nejsou naše vozy označeny

Přeprava osob kamkoliv a kdykoliv

Naši zkušení řidiči Vás bezpečně odvezou kamkoliv a kdykoliv si jen budete přát. Zajistíme přepravu osob na důležitá jednání, školení, teambuildingy či meetingy, letiště apod. Dopravíme Vaši rodinu, zaměstnance nebo zákazníky nejen po území České republiky, ale i do zahraničí. Pro případy, kdy s vámi bude cestovat malý pasažér, máme nachystané dětské autosedačky.

S námi si ostudu rozhodně neutrhnete

Řidiči naší společnosti jsou vždy formálně ustrojeni a připraveni vyhovět Vašim požadavkům. Znalost anglického jazyka je u nás samozřejmostí, proto není obav, že bychom Vašim zahraničním hostům nerozuměli. Pro osobní přepravu si můžete vybrat vůz dle Vašich představ, od vozů vyšší střední třídy po minivany. Disponujeme vlastním servisem a boxy pro ruční mytí, vozidla jsou tak vždy čistá a připravena reprezentovat Vaši osobu.

Bezpečnost a pohodlí především

S námi můžete cestovat bez obav! Všem vozům věnujeme maximální péči v našem vlastním autoservisu. Vozidla tak máme neustále pod kontrolou a v perfektním technickém stavu. Naší snahou je udržet vysoký standard, proto se nejedná o vozy se standartní výbavou, ale jsou vybavena řadou pasivních i aktivních bezpečnostních prvků.

[ARForms id=106]

Translate »