Svatební vůz

Svatební vůz

Svatební den je pro nevěstu nezapomenutelným zážitkem v jejím životě. Dnem na který budete vždycky společně rádi vzpomínat a připomínat ho svým blízkým. A my Vám s tím pomůžeme. Přistavíme Vám luxusně nazdobené svatební auto dle Vašich požadavků.

Vjezd, do nové etapy života

Vyberte si vůz a my ho ve vámi zadaném čase přistavíme před dům. Když si vůz nebudete chtít nazdobit sami, můžeme Vám ho dle Vašich představ nazdobit sami.  Váš svatební vůz, se tak bude jistě vyjímat i jako luxusní dekorace na svatebních fotografiích. A jak se na svatbách sluší a patří, tak i my máme pro novomanžele malý dáreček.

Nenechte svatebčany jít domů po svých

Standardní starostí všech snoubenců je, jak dopravit některé nebo všechny účastníky svatby bezpečně domů. Nenechte je, aby si museli shánět vlastní odvoz, když jsou mnohdy z daleka. Netrapte své rodinné příslušníky nebo přátelé tím, že se nebudou moci na oslavě bavit a budou muset odvážet hosty do jejich domovů, nebo na hotel. Náš řidič bude k dispozici po celou dobu, aby mohl kdykoliv na přání dopravit všechny účastníky na místo určení. Pro tuhle příležitost mohou posloužit i naše minivany.

[ARForms id=107]

Translate »